Piekary Śląskie, ul. Armii Krajowej 5/2/6 604 708 840

OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW EL-PIOTR

POZNAJ OPINIE NASZYCH KURSANTÓW!

Podziękowania dla p. Piotra za przygotowanie mnie do egzaminu. Bardzo dobry instruktor nauki jazdy wykonujący ten zawód z wielkim zaangażowaniem i pasją .Człowiek bardzo konkretny umiejący wychwycić wiele błędów a zarazem bardzo pomocny. Widzimy się na drodze!

04.01.2024 Bartek K.

Gorąco polecam! Bardzo dobry gorliwy i cierpliwy instruktor wręcz pasjonata, zna się na rzeczy. Kurs przeprowadzony w miłej i bezpiecznej atmosferze!

04.01.2024 Wiktor N.

I mam to, zdane za drugim podejściem. Wielkie podziękowania w stronę pana Piotrka za mega cierpliwość, cenne i pomocne wskazówki które pozwoliły mi osiągnąć cel. Każdemu śmiało polecam OSK EL-PIOTR .Widzimy się na drodze! Pozdrawiam serdecznie

04.01.2024 Artur K.

Zdane, Pan Piotr to doskonały instruktor! Atmosfera podczas kursu była przyjazna, a nauka skuteczna i przyjemna. Cena była uczciwa, a jakość usług na najwyższym poziomie. Lekcje odbywały się zgodnie z planem. Gorąco polecam kurs jazdy u Pana Piotra. Dziękuję!

09.12.2023 Błażej B.

Zdane, gorąco polecam osk Elpiotr. Znakomity instruktor a zarazem wspaniały człowiek, bardzo angażujący się w swoją pracę i podchodzący bardzo indywidualnie do kursanta. Nigdy nie było problemów z umawianiem się na wykłady czy na jazdy, sam kurs oceniam na piątkę z plusem.

22.10.2023 Marcin K.

Panie Piotrku bardzo dziękuje za pomoc w przygotowaniu mnie do egzaminu, oczywiście egzamin zdany! Instruktor z powołania! Wszystkim polecam właśnie OSK Elpiotr pozdrawiam!

19.07.2023 Agata N.

Po kilku jazdach nauczyłam się więcej niż w szkole w której robiłam kurs. Piotrek przekazał mi wiele cennych informacji których wynikiem jest właśnie wynik pozytywny egzaminu państwowego! Bardzo polecam ten ośrodek, widzimy się na drodze!

19.07.2023 Karolina K.

Profesjonalne podejście i mega doświadczenie tego instruktora sprawiło to że zdałam u niego za pierwszym razem! Wielkie dzięki no i widzimy się na drodze, bardzo polecam i pozdrawiam!

19.07.2023 Karolina W.

Zdane to chyba jedno z najlepszych słów, zawdzięczam to p. Piotrkowi z OSK EL-PIOTR. Mega fajny instruktor nauki jazdy, bardzo polecany również przez moich znajomych. Jeśli chcesz się dobrze nauczyć jeżdzić samochodem i zdać ten egzamin to bardzo polecam!

19.07.2023 Adrian K.

Instruktor z powołania z dużym doświadczeniem i bardzo fajny człowiek. Wytłumaczył co było powodem nie zdanych egzaminów i nauczył mnie jak unikać tych błędów i dał wiele cennych wskazówek. Dziś zdałem i jestem mu za to bardzo wdzięczny!

25.04.2023 Damian K.

Dziekuje za wsparcie nie tylko podczas jazd ,ale rowniez w trakcie zdawania egzaminow,dziękuję za ogrom wiedzy i pelen profesjonalizm... OSK ELPiotr to szkoła, którą z pewnością warto polecić!

15.03.2023 Agnieszka F.

No i poszło , zdane , dzięki panie Piotrku za wielką pomoc i cenne wskazówki , które bardzo pomogły mi w zdaniu tego egzaminu . Myślę , że wykorzystam je też jak już będę sama jeżdzić . Super człowiek i profesjonalny instruktor nauki jazdy!

10.03.2023 Marta S.

Z całego serca mogę każdemu polecić OSK ELPIOTR . Pełen profesjonalizm oraz indywidualne podejście do kursanta. Egzamin zdałam bez problemu za pierwszym razem co potwierdza że byłam super przygotowana.

22.12.2022 Natalia E.

Zdane za pierwszym teoria jak i praktyka. Chciałbym podziękować Panu Piotr Dyluś za bardzo dobre przygotowanie mnie do egzaminu. Pan Piotrek to wspaniały cierpliwy człowiek. Polecam każdemu

28.11.2022 Dariusz H.

Mimo ogromnego stresu udało mi się zakończyć egzamin z pozytywnym wynikiem. Dziękuje za przygotowanie do jazdy, wspaniały instruktor.

23.11.2022 Weronika R.

No i mam to . Prawko zdane bez większych problemów oczywiście duża pomoc pana Piotrka , mega dobry instruktor nauki jazdy i bardzo dobry człowiek . Wszystkim nie zdecydowanym polecam właśnie ten osk Elpiotr.

22.11.2022 Justyna S.

Egzamin na Prawo jazdy zdany .Piotr Dyluś jest najlepszym instruktorem na świecie !!!!! Jest przede wszystkim spokojny i ma ogromną cierpliwość dla kursantów 🙂 Jeszcze raz chciała bym podziękować Piotrkowi za Wspaniałe przygotowanie do egzaminu !!!

08.11.2022 Valeria S.

Egzamin na prawo jazdy zdany. Bardzo dziękuje za rady i cierpliwość jaką Pan Piotr okazał. Zawsze dokładnie wszystko tłumaczy i indywidualnie podchodzi do każdego kursanta Serdecznie polecam szkołę nauki jazdy EL-Piotr

14.10.2022 Justyna F.

Jeśli zależy Wam aby nauczyć się dobrze jeździć w świetnej atmosferze polecam cierpliwego i profesjonalnego Pana Piotrka. Gdyby nie jego determinacja i wsparcie dawno bym zrezygnował z kontynuowania starań o prawo jazdy.

11.10.2022 Łukasz K.

Gorąco polecam! Bez problemu można ustalić daty i godziny spotkań. Instruktor P.Piotrek spoko gość spokojny i wyrozumiały. Super podejście do kursanta i dokładne przekazanie wiedzy, mega cierpliwośc i miła atmosfera.

29.08.2022 Justyna M

Chciałbym podziękować Panu Piotrkowi za bardzo dobre przygotowanie mnie do egzaminu , mam to za pierwszym .Podejście do kursantów jest bardzo fajne , można się pośmiać a przede wszystkim nauczyć się jeżdzić.

16.06.2022 Bartosz F.

Serdecznie polecam , zdecydowanie najlepsza szkoła jazdy ! Egzaminy zdane a to wszystko dzięki nauce pod okiem Pana Piotra , dziękuję bardzo za świetne przygotowanie do egzaminów .

15.06.2022 Emilia R.

Chcę bardzo podziękować panu Piotrkowi za przygotowanie mnie do egzaminu , który zakończył się wynikiem pozytywnym .Bardzo polecam właśnie ten osk , instruktor z powołania bardzo dobre podejście do kursanta.

01.06.2022 Patrycja H.

Chcę bardzo podziękować panu Piotrkowi za przygotowanie mnie do egzaminu , który zakończył się wynikiem pozytywnym Polecam bardzo właśnie ten osk ponieważ jest prowadzony przez profesjonalnego instruktora

19.05.2022 Marcin K.

OSK Elpiotr został polecony mi przez znajomego a ja również będę serdecznie polecać tę szkołę wszystkim tym którzy chcą nauczyć się i bezproblemowo zdać egzamin na prawo jazdy

25.04.2022 Oscar

Najlepszy ośrodek szkolenia dla przyszłych kursantów . Byłam przekonana że nie nadaję się na kierowcę Pan Piotr pokazał mi jak bardzo się myliłam . Prawo jazdy zrobione bezproblemowo w miłej atmosferze.

06.04.2022 Agnieszka N.

Dostałam najlepszy prezent na Święta , zdałam egzamin na prawo jazdy. Bardzo chciałabym podziękować za dobre wskazówki , dużą cierpliwość i indywidualne podejście.

22.12.2021 Edyta

Polecam bardzo instruktora pana Piotrka.Ogromne wsparcie , wiara w swoich kursantów, zaangażowanie oraz cierpliwość zaowocowały zdanym egzaminem. Zawsze z jazd wracałam z uśmiechem bo nie raz była duża dawka śmiechu.

08.12.2021, Klaudia Ł.

Mam to i ja .Wielkie podziękowania dla osk elpiotr a w szczególności dla pana Piotrka za okazałą pomoc w zdaniu egzaminu praktycznego. Wszystko zostało bardzo dobrze wytłumaczone , dlatego zdanie tego egzaminu nie było problemem .

25.11.2021, Marcin K.

Bardzo profesjonalne podejście, mega duża cierpliwość i wszystko dokładnie wytłumaczone. Gdybym miał powtarzać cały kurs na pewno bym wrócił do Pana Piotra.

13.11.2021, Bartosz Ł.

Gdybym miał powtarzać cały kurs na pewno bym wrócił do pana Piotrka ,indywidualne podejście do kursanta , super atmosfera , nie dziwi mnie fakt ze pan Piotr ma wiele pozytywnych opinii gdyż sam taką wystawiam.

12.10.2021 Krzysztof K.

Egzamin na prawo jazdy zdany.Bardzo dziękuję za profesjonalne podejście do tematu oraz za cierpliwość jaką Pan Piotr okazał. Wszystko zostało wytłumaczone jak należy tak aby egzamin poszedł jak najsprawniej .

08.10.2021, Kamil K.

Mam to , bardzo dziękuje p . Piotrkowi za wielką pomoc i zaangażowanie które pozwoliło mi zdać egzamin praktyczny .Wielkie dzięki za wiarę, że pan we mnie wierzył i za cenne wskazówki bez których raczej bym nie zdała.

01.10.2021, Marta M.

Dziękuję, że pomimo źle wybranego kursu w Katowicach w kilka godzin potrafił mnie Pan świetnie przygotować do egzaminu państwowego w Bytomiu.

24.08.2021, Pamela M.

Bardzo dziękuję za profesjonalną i miłą naukę jazdy, dzięki której egzamin nie był dla mnie problemem. Polecam Pana Piotrka, najlepszy instruktor.

24.09.2021, Anonim

Ośrodek Szkolenia Kierowców ELPiotr Piotrek dziekuje za bardzo dobre przygotowanie do egzaminu teoretycznego jak i praktycznego ktore zdałem za pierwszym razem. Jestes jednym z niewielu instruktorów którzy tak świetnie przygotowują do egzaminów.

10.08.2021, Jakub K.

Wielkie dzięki za profesjonalne przygotowanie mnie do egzaminu państwowego. Były chwile zwątpienia ale p. Piotr dał mi wiarę w siebie .Polecam serdecznie tak opanowanego spokojnego i wyluzowanego instruktora nauki jazdy Dzięki

21.07.2021, Dorota W.

Bardzo profesjonalne podejście do kursanta . Opanowanie i spokojne merytoryczne podejście do kursu zaowocowało egzaminem zdanym za pierwszym razem . Dodatkowym atutem jest dobra cena kursu .Szkoła godna polecenia

29.06.2021, Janek L.

Nie ma opcji żeby ktoś nie zdał przy p. Piotrze, przede wszystkim cierpliwość nawet przy kardynalnych błędach, wszystko wytłumaczone zapamiętane, a i na luzie można porozmawiać, przerobiłem kilku instruktorów ale dopiero po paru godzinach tutaj zdane, gorąco polecam 🙂!

28.06.2021, Jakub C.

Chciałabym serdecznie podziękować Piotrowi za świetne przygotowanie do egzaminu zarówno teoretycznego,jak i praktycznego.Z czystym sumieniem mogę polecić tę szkołę jazdy,a jego osobę jako instruktora.

20.04.2021, Małgorzata D.

Panie Piotrze dziękuję za wsparcie a zarazem za wskazówki one pomogły mi zdać egzamin .Pozdrawiam i polecam innym .

15.03.2021, Monika M.

Wielkie podziękowania dla pana Piotra , zdane za pierwszym razem. Nie było łatwo , miałem chwile zwątpienia że już nie zdam ale dzięki motywacji p Piotrka zebrałem się w sobie i zdałem . Bardzo dobry człowiek i nauczyciel

09.02.2021, Maks Z.

Polecam szkołę jazdy Pana Piotra, najlepsze ceny, a egzaminy zdane za pierwszym podejściem.

22.01.2021, Sebastian Z.

Bardzo dziekuje panu Piotrkowi za pomoc w przygotowaniu mnie do egzaminu państwowego oczywiście teoria jak i praktyka za PIERWSZYM razem . Wszystkim którzy szukaja dobrej szkoły polecam właśnie osk El piotr

21.01.2021, Oliwia K.

Bardzo dziękuję Panu za pomoc w przygotowaniu się do egzaminu.Swobodna atmosfera podczas jazd pozwoliła mi podejść do egzaminu na spokojnie. Myślę że bez czasu , który mi Pan poświęcił mogłoby mi się nie udać.

17.12.2020, Patrycja F.

Super nauczyciel , zawsze ci powie jeśli robisz to żle ,jak może oblać cie egzaminator i w jakich sytuacjach. Bardzo dobrze przygotowuje do zdania egzaminu , ja spędziłem z nim wiele czasu i wiele się nauczyłem i dzięki temu zdałem prawo jazdy.

08.12.2020, Aleks W.

Jeśli zależy Wam aby nauczyć się dobrze jeździć w świetnej atmosferze polecam cierpliwego i profesjonalnego Pana Piotra Dziękuję za każde dobre słowo, świetne porady, owocną naukę, profesjonalną wiedzę i co najważniejsze - zaangażowanie w każdą godzinę jazdy.

18.11.2020, Tomek J.

Udało się, szkoła nauki jazdy El-piotr godna polecenia, poleciłbym ją każdemu znajomemu, który chce rozpocząć kurs na prawo jazdy . Bardzo profesjonalny instruktor z mega doświadczeniem pozdrawiam

16.11.2020, Mateusz F.

Serdecznie polecam szkołę OSK EL-PIOTR wszystkim przyszłym kierowcą. Dziękuje Panie Piotrze za profesjonalne i indywidualne podejście do egzaminu, cierpliwość, wyrozumiałość, dusze towarzystwa i dużo cennych rad w trakcie nauki jazdy :)

13.10.2020, Sandra M.

Dziękuję za rzetelne oraz świetne przygotowanie do egzaminu, zdane za pierwszym podejściem.

12.08.2020, Kuba B.

Bardzo dziękuję za przygotowanie! Wszystko tłumaczone na spokojnie z cierpliwością. Wspaniały instruktor i miła atmosfera. Polecam!

10.09.2020, Agnieszka Sz.

Dziękuję za rzetelne oraz świetne przygotowanie do egzaminu, zdane za pierwszym podejściem.

12.08.2020, Kuba B.

Zdałam!!!!! Dziękuje panie Piotrze za wszystko! Za dużo cierpliwości i ogrom wiedzy.Najlepszy instruktor i najlepsza szkoła! Gorąco polecam!

17.10.2018, Ewelina Ł.

Szczerze polecam tą szkole, wszystko jest na bardzo wysokim poziomie, grafik układany pod kursanta, miła atmosfera, całą wiedzę jaka posiada Pan Piotr świetnie przekazuje uczniom. Bez stresu, wszystko tłumaczone z anielska cierpliwością! Egzamin zdany!

08.08.2020, Artur K.

Zdałam!!!!! Dziękuje panie Piotrze za wszystko! Za dużo cierpliwości i ogrom wiedzy.Najlepszy instruktor i najlepsza szkoła! Gorąco polecam!

17.10.2018, Ewelina Ł.

Panie Piotrze egzamin zdany a ze swojej strony chciałbym podziękować za dokładną naukę jazdy oraz za cierpliwość i sympatyczność podczas jazd. Życzę dużo zdrowia oraz szerokości !

07.07.2020, Łukasz N.

Dziękuję za pomoc w zdobyciu prawa jazdy. Panie Piotrze jest Pan Najlepszym wykładowcą i Instruktorem.Wszystkim polecam ten Ośrodek ElPiotr.

13.12.2019, Patryk W.

Niesamowity Wykładowca, genialny cierpliwy oraz profesjonalny Instruktor. Gorąco polecam OSK EL PIOTR. Panie Piotrze jeszcze raz dziękuję za doskonałe przygotowanie do egzaminu. ZDAŁAM ZA PIERWSZYM PODEJŚCIEM!

27.11.2019, Marzena M.

Przede wszystkim bardzo dziękuje Panu Piotrowi za wiele godzin cierpliwości i wyrozumiałości podczas jazd. Pan Piotr jest osobą profesjonalną i całkowicie oddaną swojej pracy. Z czystym sumieniem polecam OSK-ELPIOTR z Piekar Śląskich.

26.10.2019, Artur K.

Pełny profesjonalizm, ogromne pokłady cierpliwości, super luźna atmosfera, idealne dopasowanie godzin kursu pod kursantów co dla osób pracujących jest mega udogodnieniem. Gorąco polecam!!!!

28.08.2019, Mariola K.

Krystian P.....k poleca stronę Ośrodek Szkolenia Kierowców ELPiotr: „Najlepszy Instruktor w Piekarach :D

13.06.2019, Krystian P.

Dziękuję Panie Piotrze za profesjonalny kurs, ogromną cierpliwość! Instruktor godny polecenia

19.04.2019, Krzysztof

Dziękuję za cierpliwość,najlepszy instruktor, pozytywnie nastawiony do tego co robi, super przygotowanie do egzaminu.polecam szkołę ElPiotr super gość bardzo i to bardzo dziękuję.

01.03.2019, Grażyna P.

Dziękuję za cierpliwość, najlepszy instruktor, pozytywnie nastawiony do tego co robi, co tu więcej pisać super przygotowanie do egzaminu! Polecam Marlena

21.01.2019, Marlena

Cześć Piotrek , za poświecenie i wytrwałość bycia instruktorem prawa jazdy oraz za pomoc techniczną w wykonywaniu zadań na drodze i wkład osobisty dążenia do celu z góry DZIĘKUJE. Pozdrawiam

19.10.2018, Tomasz G.

Zdałam!!!!! Dziękuje panie Piotrze za wszystko! Za dużo cierpliwości i ogrom wiedzy.Najlepszy instruktor i najlepsza szkoła! Gorąco polecam!

17.10.2018, Ewelina Ł.

Uczestniczyłem w kursie prawa jazdy u El-piotra . bardzo dziękuje za cierpliwosc i profesjonalną naukę . Szczerze polecam pana Piotrka

1.10.2018, Sebastian W.

Dziękuję za: cierpliwość,wyrozumiałość,odpowiedni opr kiedy był potrzebny ,nie urwanie głowy za prawie-urywanie drążka zmiany biegów,tłumaczenie wiekszości po pieć razy,solidarność przeciwko trąbiącym z tyłu.. udało się!

25.07.2018, Grażyna W.

Mam i JA :). Dzięki za wytrwałość naukę pozytywną krytykę i wiarę. Polecam cie bardzo jako instruktora . Zdane za 1 razem.

9.07.2018, Jarek G

Dzięki wielkie P.Piotrku za pomoc w zdaniu egzaminu .Bardzo polecam właśnie ten OSK ,bardzo profesjonalne podejście dla każdego kursanta i bardzo dobry instruktor

21.03.2018, Alicja

Gdybym ponownie została postawiona przed wyborem szkoły nauki jazdy bez wątpienia wybrałabym tą! Jestem bardzo zadowolona. Doskonale przekazywana wiedza teoretyczna. Instruktor cierpliwy, wyrozumiały a zarazem baaaardzzo sympatyczny

12.01.2018, Natalia C.

Chciałbym bardzo podziękować Panu Piotrkowi za bardzo dobre przygotowanie do egzaminu ! Jest Panu bardzo cierpliwym człowiekiem ,koleżeński i sympatycznym. Dzięki nauką od Pana zdałem za pierwszym razem! Wszystkim przyszłym kierowcą polecam szkołę Elpiotr! Pozdrawiam !

13.12.2017, Tadeusz T.

Panie Piotrku chciałem podziękować za szkolenie za cierpliwość i wyrozumiałość Dzięki Panu egzamin jest pozytywny

07.12.2017, Sławek

Chciałbym bardzo podziękować panu Piotrowi za przygotowanie mnie do egzaminu. Bardzo fajny a zarazem wyrozumiały człowiek. Myślę że każdemu mogę polecić właśnie ten osk-elpiotr. Jeżeli chcesz się dobrze nauczyć jazdy samochodem i myślisz również o zdaniu to właśnie jest dobry wybór. Bardzo dziękuje.

07.12.2017, Bartek

Chciałabym bardzo podziękować Panu Piotrowi za profesjonalne przygotowanie do egzaminu ! przede wszystkim za cierpliwość i wyrozumiałość! Jest pan zlotym czlowiekiem !! Serdecznie polecam OSK Elpiotr!

19.11.2017, Angi

Bardzo gorąco polecam OSK Elpiotr! Profesjonalny, cierpliwy i wyrozumiały instruktor! Profesjonalnie i indywidualne podejście do każdego kursanta. Człowiek z ogromną wiedzą i pasją. Gdybym miała wybierać jeszcze raz, na pewno byłoby to tutaj!

28.08.2017, Ada A.

Polecam szkołę OSK-ELPIOTR. Piotr Dyluś to spokojny i cierpliwy instruktor. Na egzaminie, do którego przygotował mnie w 100% skorzystałam z każdej rady jakiej mi udzielił. Nauczy jeździć każdego, to człowiek z wielką pasją i ogromną wiedzą. DZIĘKUJĘ !!!

26.07.2017, Ewelina W.

Bardzo dziękuje za przygotowanie mnie do egzaminu. Dzięki za wszystkie porady bez których zdanie nie byłoby takie proste . Polecam profesjonalnego instruktora jakim jest Piotrek D oraz osk elpiotr pozdrawiam

21.6.2017, Damian

Z czystym sumieniem mogę polecić OSK ELPIOTR. Dzięki wielkie za cierpliwość i wszystkie wskazówki!. Dzięki za wiarę kiedy nie szło i za to że dzisiaj nie boję się wyjechać na drogę, bo nauczyłam się jeździć,a nie zdać egzamin.

10.5.2017, Beata J.

Mam i ja :) Dziękuje Panie Piotr Dyluś za cierpliwość i dobrą nauke kto jak kto ale Pan potrafi nauczyć dużo.Jest Pan najlepszym instruktorem w Piekarach POLECAM !!!!

26.4.2017, Gosia Ś.

Polecam te szkołę wszystkim przyszłym kierowcom! Sama jestem przykładem osoby, która nigdy nie podejrzewała, że opanuje maszynę zwaną samochodem;) Wszystko zawdzięczam Panu Piotrowi. Wielki ukłon dla Niego za to. Pozdrawiam.

31.3.2017, Kasia P.

Dziękuję za przygotowanie do egzaminu, cierpliwość i indywidualne podejście. Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Piotra! Spokojny, opanowany, wszystko potrafi wytłumaczyć "na chłopski rozum". Serdecznie pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów!

20.3.2017, Magdalena K.

Z całego serca polecam naukę u Pana Piotra,świetnie przygotowuje do egzaminu oraz jest bardzo cierpliwy i wyrozumiały

16.2.2017, Agata O.

Wielkie dzięki za przygotowanie mnie do egzaminu i mega cierpliwość. Dzięki za pokazanie i objaśnienie wielu miejsc związanych z egzaminem dzięki czemu bez problemu zdałam. Śmiało polecam tego właśnie instruktora, no i oczywiście osk elpiotr. pozdrawiam

5.2.2017, Wiktoria

Zdane za pierwszym razem !! Dziękuje za ogromną cierpliwość i spokój podczas jazd.Nauka u Pana to była sama przyjemność,trasa egzaminacyjna nie była dla mnie żadną niespodzianką.Polecam każdemu ośrodek ElPiotr :D

23.12.2016, Stelma

Bardzo polecam osk El-piotr jak dla mnie bardzo dobry i wyrozumiały instruktor , wiele się u niego nauczyłam .Teraz tylko odebrać prawko i w droge . Dla opornych polecam właśnie ten ośrodek , oczywiście jak sami nie bedziecie sie uczyć to nawet najlepszy instruktor nic wam nie pomoze

28.11.2016, Pati

Polecam Ośrodek Nauki Jazdy Pana Piotra przemiła atmosfera i najlepsze instruktor wyrozumiały , miły i uśmiechnięty . Polecam

1.11.2016, Mateusz P.

Gorąco polecam wszystkim szkołę! Teoria i praktyka zdana za pierwszym razem. Miła atmosfera, dobre podejście do kursantów. Jeśli ktoś zastanawia się nad wyborem szkoły nauki jazdy, to niech się nie obawia i zapiszę się TUTAJ.

17.10.2016, Michał M.

Bardzo dziękuje p Piotrkowi za pomoc i mega cierpliwość w zdaniu egzaminu , polecam bardzo ten ośrodek

28.9.2016, Paulina

Dziękuję Panu za Cierpliwość. ..za indywidualne podejście. ...za wszystko czego się Nauczyłam. ...dziękuję że Mi nie gaśnie, dziękuję że Mi nie szarpie....dziękuję za wszystko!

7.8.2016, Anna K.

Serdecznie POLECAM Ośrodek Szkolenia Kierowców Elpiotr! Profesjonalne podejście do każdego kursanta indywidualne! Bardzo dziękuję za tyle cennych godzin nauki i ważnych rad, a przede wszystkim za cierpliwość! Zdałam prawo jazdy i mogę w pełni przyznać wyrazy wdzięczności Panu Piotrkowi!

19.7.2016, Eliza H.

Serdecznie polecam Ośrodek Szkolenia Kierowców Elpiotr ! Dzięki nauce i ogromnej cierpliwości pana Piotra zdałem egzamin państwowy, teoretyczny oraz praktyczny za pierwszym razem! Polecam!

22.6.2016, ALEKS W.

Serdecznie dziękuję za przemiłą atmosferę, cierpliwość i wyrozumiałość. Nauka z Panem Piotrkiem to przyjemność :)

18.5.2016, Kaśka Cz.

Najlepszy instruktor nauki jazdy na swiecie :-) Lepszego od Niego nigdzie nie znajdziecie :-) Polecam kazdemu

5.5.2016, Aneta S.

Super osk bardzo polecam, konkretny instruktor.Bardzo dziękuje za cierpliwość i pomoc w zdaniu egzaminu

19.4.2016, Tomek

Proszę się nie martwić, będę pisał jak wsiądę za kierownice Dziękuję bardzo Ośrodek Szkolenia Kierowców Elpiotr, najlepszy kurs ever!

27.3.2016, Daniel P.

Dziękuję za super przygotowanie do egzaminu i za cierpliwość! Polecam!!

9.3.2016, M.B.

Po wielu przygodach udało mi się osiągnąć cel, dzięki dobrej nauce i sympatii pana Piotra dzisiaj zdałem egzamin z prawa jazdy. Polecam każdej osobie.

29.2.2016, ADRIAN K.

Wspaniałe przygotowanie do egzaminu, cierpliwy i wyrozumiały instruktor oraz miła atmosfera na kursach jak i jazdach. Serdecznie polecam Pana Piotra, nie ma lepszego OSK w okolicy!

25.2.2016, Bartosz L.

Serdecznie dziękuje za profesjonalne przygotowanie do egzaminu, dzięki czemu mogłam zdać za pierwszym razem. Naprawdę szczerze POLECAM!!!

19.2.2016, Aleksandra

Profesjonalne i rzetelne przygotowanie do egzaminów, przyjemna atmosfera i świetne podejście do kursanta. Każda wątpliwość rozwiana, każde zagadnienie wytłumaczone Polecam i raz jeszcze Panu Piotrowi dziękuję!

14.2.2016, Kamil A.

Bardzo chciałabym podziękować Panu Piotrowi za bardzo dobre przygotowanie do jazdy i niezwykłą cierpliwość, która w moim wypadku była bardzo potrzebna. Dzięki temu egzamin teoretyczny jak i praktyczny zdałam bez problemu za pierwszym razem.

9.2.2016, Sandra M.

Bardzo dziękuje i szczerze polecam Pana Piotra! Indywidualnie i profesjonalne podchodzi do każdego kursanta. Pan Piotr ma pełno cierpliwości i bardzo dobrze tłumaczy. Dzięki Panu Piotrowi zdałem za 1 razem :) !

11.1.2016, MATI T.

Polecam gorąco Pana Piotra! Profesjonalne i indywidualne podejście do kursanta. Potrafi bardzo dobrze wytłumaczyć i nauczyć. Dzięki i OSK ELPIOTR zdałem egzamin za pierwszym razem.

20.12.2015, NORBI F

Chciałabym bardzo podziękować Panu Piotrowi, że zmotywował mnie do przystąpienia do egzaminu. Pomimo tak wielu kursantów znalazł dla mnie trochę czasu. W czasie jazd panowała świetna atmosfera. Gorąco polecam wszystkim osobom, które borykają się ze stresem!

2.11.2015, Weronika K

Chciałbym z całego serca podziękować Panu Piotrowi za rzetelne i naprawdę dokładne przygotowanie do egzaminu na prawo jazdy. Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Piotra i zapewnić, że każdy będzie zadowolony z wyboru tego właśnie OSK.

26.10.2015, Mateusz

Pan Piotr pomógł mi zmierzyć się z egzaminem, który jeszcze nie tak dawno był dla mnie nie do pokonania. Dzięki motywacji i dobrym radom udało mi się w końcu zdać. Serdecznie polecam

17.10.2015, Pati J.

Jestem bardzo wdzięczna panu Piotrkowi za dobrą robote i dużo cierpliwości. Wszystkim niezdecydowanym moge smiało polecic osk elpiotr bo tam tez zdałam

2.10.2015, OLA S

Super Szkoła dzięki fachowej radzie i pomocy już jestem zmotoryzowana wielkie dzięki. Ludziska zapisujcie się na prawko nie taki diabeł straszny.Wielki szacun dla p.Piotra za poświęcony mi czas!! i stalowe nerwy

29.8.2015, Marzena

Po wielu przygodach udało mi się osiągnąć cel, pozytywny wynik egzaminu praktycznego. Dzisiaj mogę powiedzieć zdałam za pierwszym razem w tym roku.

7.8.2015, IZA M.

"ElPiotr" szkoła godna polecenia !!! Pan Piotr jest dobrym, miłym i baaaardzo cierpliwą osobą, a przede wszystkim potrafi dobrze wszystko wytłumaczyć no i oczywiście uczyć. Jazdy zawsze przebirgały w miłej i radosnej atmosferze.

17.6.2015, Ola

Robiąc prawo jazdy w innym ośrodku szkoleniowym nie zdawałam egzaminółw, a teraz dzięki Panu Piotrowi w końcu zdałam ;)

14.5.2015, R

Jestem w pełni zadowolony z przebiegu kursu. Egzamin praktyczny zdany za 3 razem. Atmosfera w trakcie trwania kursu bardzo przyjemna. Z Panem Piotrem idzie wszystko załatwić, porozmawiać, uzyskać wsparcie. Instruktor doskonały. Ogólnie oceniam 10/10. Bardzo polecam Ośrodek!

17.4.2015, Denis W

Polecam Pana Piotra!!! Jest bardzo dobrym instruktorem. Wykłady są prowadzone w sposób ciekawy i interesujący. Nauka praktyczna jest przeprowadzona na wysokim poziomie, dzięki czemu zdałem za pierwszym razem.

28.3.2015, Mateusz L

Bardzo polecam OSK -ELPIOTR. Pan Piotrek jest bardzo wyrozumiałym,cierpliwym i wymagającym instruktorem. Wykłady prowadzone profesjonalnie, jazdy przebiegają w miłej atmosferze.Dużo się nauczyłam za co serdecznie dziękulę. Pozdrawiam!

16.3.2015, Aleksandra

Polecam OSK-ELPIOTR! Jak dla mnie w samych pozytywach. Teoria prowadzona w ciekawy sposób. Praktyka - miłe i życzliwe podejscie do kursanta i przede wszystkim ogromny wkład ze strony instruktora podczas całego kursu!

24.2.2015, Mateusz

Polecam Pana Piotra. Udało mi się zdać za pierwszym razem, pełen profesjonalizm a zarazem miła atmosfera. Dziekuję za cierpliwość za nauke jazdy. Polecam te szkole jazdy bo warto.Pozdrawiam.

11.2.2015, L.F

PIOTREK jest Wielki takich instruktorów jest mało, mało ich sie spotyka pasja i zawodostwo to jego główny cel. Bardzo mi pomógł i dlatego ta opinia. Polecam

23.1.2015, Mateusz S.

Znakomity i bardzo spoko instruktor. Jestem bardzo wdzięczny za pomoc i wiele wskazówek które mi przekazał. Gdybym przyszedł wcześniej do Piotrka to kto wie czy za pierwszym razem bym tego nie zaliczył, no ale mam już to za sobą Jeszcze raz dzięki i pozdrawiam

4.1.2015, Kuba .M

Pan Piotr jest dośc wymagającym instruktorem ale zarazem bardzo wyrozumiałym .Potrafi ucznia wyszkolić aby dotarł do celu z pozytywnym rezultatem.Jestem bardzo zadowolony z tego kursu. bardzo polecam

19.12.2014, Patryk

Hura mam to juz za soba.Właśnie zdalam prawko. Dziekuje za cierpliwosc za nauke jazdy. Polecam te szkole jazdy bo warto.Pozdrawiam

11.12.2014, M.Sz.

Bardzo polecam OSK -ELPIOTR. Teoria prowadzona w świetny i zrozumiały sposób. Pan Piotr cechuje się wielką cierpliwośćią i indywidualnie podchodzi do każdego kursanta. Dzięki temu zdałam za pierwszym :)

09.10.2014, Anna S.

Z całą pewnośćią można polecić Pana Piotrka jako profesjonalnego szkoleniowca kandydatów na prawo jazdy. Wykłady same w sobie były prowadzone samodzielnie przez instruktora, nie byłoo to ze strony ucznia patrzenie tylko w materiał z płyty!

13.08.2014, Paweł J.

Serdecznie polecam Pana Piotra. Wykłady są profesjonalnie prowadzone i zrozumiałe dzieki dodatkowym wyjasnienią, a w trakcie jazd panuje miła atmosfera. Teorie i praktyke zdalem za pierwszym razem. Bardzo Polecam!

07.08.2014, Paweł

Polecam Pana Piotra. Udało mi się zdać za drugim razem, pełen profesjonalizm a zarazem miła atmosfera. zajefajny instruktor, wszystko oki

21.07.2014, Patrycja

Jestem bardzo zadowolona z pomocy Piotrka. Bardzo pomógł mi uwierzyć w własne siły. Wiem że zrobił kawał dobrej roboty no i efekt POZYTYWNIE. Za kilka dni odbieram PRAWKO i ruszam w droge. Bardzo polecam

06.07.2014, Kaśka

Profesjonalizm i duża cierpliwość oraz miła atmosfera powoduje, że OSK-ELPIOTR to najlepsza szkoła nauki jazdy w okolicy. Bardzo polecam szkołe Pana Piotrka.

8.06.2014, Artur

DZIĘKI panie Piotrku mam to już za sobą, wielki szacun dla pana. Zrobił pan kawał dobrej roboty. Pełna profeska. Bardzo polecam ten OSK.

4.04.2014, Agnieszka Z

Zdałem egzamin praktyczny za pierwszym razem dzięki znakomitemu przygotowaniu mnie przez Pana Piotra. Na pewno dobrze będę wspominał okres wykładów teoretycznych i jazd, cały czas panowała miła atmosfera i jezdziło się naprawdę dobrze! Jak najbardziej polecam.

27.03.2014, Kamil